Teknofest Mağaza Gizlilik Sözleşmesii

1. Taraflar

a) www.teknofestmagaza.com e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren Ünalan Mahallesi, Ünalan Cd. No:11, 34700 Üsküdar/İstanbul adresinde bulunan T3 Vakfı.

b) www.teknofestmagaza.com internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)

 

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu T3 Vakfı’nın sahibi bulunduğu web sitesi www.teknofestmagaza.com‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

 

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www.teknofestmagaza.com web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu , T3 Vakfı’nın bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

 

3.2. Üye, T3 Vakfı tarafından kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından T3 Vakfı'nın karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı T3 Vakfı’nın söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

 

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya T3 Vakfı tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. T3 Vakfı Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

 

5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.